WORDPRESS

najpopularniejsza platforma CMS na świecie w nowym wydaniu
Myślisz, że znasz Wordpress? Z nami jest jeszcze prostszy!

Po prostu pisz

Wordpress jako platforma rozrósł się i stał skomplikowany. U nas skupisz się na pisaniu i publikacji swoich materiałów. Nie przejmuj się technicznymi kwestiami. To nasza sprawa. Otrzymasz platformę, która jest gotowa do blogowania. Bez kompromisów.

Wordpress      /      Unikalny i prosty w obsłudze panel WP      /      Serwer VPS      /      Pomoc w optymalizacji      /      Po prostu.. pisz

Dlaczego iBlogger?

Prosty model rozliczania

Pakiety pojemnościowe co 100MB, abyś płacił za miejsce, które faktycznie jest wykorzystywane. Im więcej miejsca używasz, tym mniej płacisz.

100% Responsywność

Jeśli skorzystasz z oferowanych przez nas rozwiazań, zapewniamy 100% responsywność szablonów. Idealnie na każdym urządzeniu!

Najnowsze technologie

Zawsze aktualne oprogramowanie. Tandem rozwiazań cache zapewniający najwyższą wydajność poszczególnych rozwiązań. Mamy to w standardzie.

Idealne dla fotografów

Fotografujesz? KOKEN hostowany u nas pozwoli Ci zarządzać serwisem tak przyjemnie jak jeszcze nigdy dotąd.

CDN dla każdego

We współpracy z globalnym liderem Content Delivery Network oferujemy każdemu konfigurację CDN CloudFlare, automatycznie i bez dopłat.

Pomoc techniczna

Jeśli masz problem, napisz. Oferujemy pomoc techniczną wykraczającą poza reguły ustalone przez największych usługodawców.

Planujesz uruchomienie nowego bloga lub prowadzisz już swój serwis?
Sprawdź naszą ofertę